У Яндекса заблокированы расчетные счета

Сегодня получили письмо следующего характера:

Шановні рекламодавці та партнери!

Ми щиро шкодуємо про рішення, яке накладає обмеження на роботу Яндекса в Україні, і докладаємо всіх зусиль, щоб знизити для вас негативні наслідки від цього рішення. Ось подробиці, які ми маємо на сьогодні:

Наразі рахунки ТОВ «Яндекс.Україна» заблоковані, тому у нас немає можливості повертати і приймати ваші платежі у гривнях. Частина нещодавно оплачених коштів просто залишилася на боці українських банків. Разом із вами ми постараємося розібратися із платежами, які «зависли» і не дійшли до акаунтів. Якщо ви потрапили в таку ситуацію, ваш банк, швидше за все, зможе повернути транзакцію за заявою платника.
Ми продовжуємо шукати легальні рішення для співпраці та виконання своїх обов’язків перед вами. Зі свого боку ми нічого не змінюємо в активних рекламних кампаніях, але їх покази можуть зупинитися по мірі блокування наших сервісів.
Щоб нові рекламодавці не зіткнулися з труднощами, ми тимчасово відключили можливість створювати в Директі акаунти для України і оплачувати рахунки в гривнях. Зміни стосуються як інтерфейсу, так і API Директу.
При цьому залишаються доступними міжнародні агентства, які працюють з офісами Яндекса у Західній Європі, в Білорусі та Казахстані. Ми впевнені, що деякі з них будуть готові допомогти вам із розміщенням реклами та залученням клієнтів. І обов’язково поділимося контактами і можливими сценаріями роботи з Яндексом, як тільки ситуація хоча б трохи проясниться.
Ми залишаємося на зв’язку і з готовністю поділимося з вами будь-якою новою інформацією.